Samlet turneringsplan

Samlet turneringsplan for alle 4 hold i FSKBH og 1 hold i Køge 2019/2020

Dato Hal Kl. Scoretavle Modstander Hold
07-sep W C H 08,30 Ja Coop Idræt   1 Ericsson Sport   1
07-sep W C H 10,00 Nej Disa Coop Idræt   2
21-sep W C H 10,00 Nej H  I   2 Coop Idræt   3
21-sep W C H 10,00 Nej Nordea   3 Coop Idræt   4
24-sep Køge  18.00 Nej Cook Medical 2 Coop Idræt Køge.
01-okt Køge  18.00 Ja Coop Idræt Køge Cp Kelco Genutine 
05-okt W C H 10,00 Ja Coop Idræt   1 Topdanmark
05-okt W C H 11,30 Nej T I K   1 Coop Idræt   2
12-okt W C H 08,30 Ja Coop Idræt   3 Fog Sport
12-okt W C H 10,00 Nej M B D - I   3 Coop Idræt   4
19-okt W C H 08,30 Ja Coop Idræt   4 P T B   3
19-okt W C H 10,00 Ja Coop Idræt   2 Team One
19-okt W C H 10,00 Nej A L I   3 Coop Idræt   3
26-okt W C H 10,00 Nej M B D - I   1 Coop Idræt   1
29-okt Køge  18.00 Nej Optimisterne 1. Coop Idræt Køge.
05-nov Køge  18.00 Ja Team Keglevæld Team Keglevæld
12-nov Køge  18.00 Ja Slangerne  Slangerne 
16-nov W C H 08,30 Ja Coop Idræt   1 P F A
16-nov W C H 08,30 Ja Coop Idræt   2 Danske Bank   1
23-nov W C H 08,30 Ja Coop Idræt   3 Brüel & Kjær
23-nov W C H 08,30 Ja Coop Idræt   4 Nordea   3
26-nov Køge  18.00 Nej Team Keglevæld Coop Idræt Køge.
07-dec W C H 08,30 Nej A L I   1 Coop Idræt   2
07-dec W C H 11,30 Nej D S B   1 Coop Idræt   1
14-dec W C H 10,00 Ja Coop Idræt   4 M B D - I   3
04-jan W C H 08,30 Ja Coop Idræt   3 H  I   2
07-jan Køge  18.00 Nej Lokalbus 1. Coop Idræt Køge.
18-jan W C H 08,30 Nej Ericsson Sport   1 Coop Idræt   1
18-jan W C H 10,00 Ja Coop Idræt   2 Disa
25-jan W C H 08,30 Nej P T B   3 Coop Idræt   4
25-jan W C H 10,00 Nej Fog Sport Coop Idræt   3
28-jan Køge  18.00 Ja Coop Idræt Køge. Cook Medical 2.
01-feb W C H 10,00 Nej Topdanmark Coop Idræt   1
01-feb W C H 11,30 Ja Coop Idræt   2 T I K   1
04-feb Køge  18.00 Nej Cp Kelco Genutine Coop Idræt Køge.
15-feb W C H 08,30 Nej Team One Coop Idræt   2
15-feb W C H 11,30 Ja Coop Idræt   1 M B D - I   1
03-mar Køge  18.00 Ja Coop Idræt Køge. Optimisterne 1.
07-mar W C H 08,30 Ja Coop Idræt   3 A L I   3
07-mar W C H 08,30 Nej Nordea   3 Coop Idræt   4
17-mar Køge  18.00 Nej Slangerne Coop Idræt Køge.
28-mar W C H 10,00 Nej M B D - I   3 Coop Idræt   4
31-mar Køge  18.00 Ja Coop Idræt Køge Lokalbus 1
04-apr W C H 10,00 Nej P F A Coop Idræt   1
04-apr W C H 10,00 Nej Danske Bank   1 Coop Idræt   2
18-apr W C H 08,30 Ja Coop Idræt   4 P T B   3
18-apr W C H 10,00 Nej Brüel & Kjær Coop Idræt   3
25-apr W C H 08,30 Ja Coop Idræt   1 D S B   1
25-apr W C H 10,00 Ja Coop Idræt   2 A L I   1